GENEL BİLGİLER
Kongre Merkezi

Toplantımız, SARS-CoV-2 virüsünün neden olduğu COVID-19 pandemisinin etkilerinden dolayı dijital platform üzerinden çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir.

Kongre Tarihi

30 Mayıs - 2 Haziran 2021

Kongre Dili

Kongrenin dili Türkçe'dir.

Kayıt ve Bilgi Hizmetleri

Toplantı ve sistem ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz danışma masamıza sistem üzerinden ulaşılabilecektir. Ayrıca pediatrigunleri2021@topkon.com adresinden de yazılı olarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Katılım Belgeleri

Toplantımıza kayıt yaptıran ve oturumlara %70 oranında katılım sağlayan tüm katılımcılarımıza sertifikaları dijital ortamda iletilecektir.

Giriş Şifreleri

Kayıt yaptıran tüm katılımcılar için kendi e-posta adreslerine özel şifre oluşturularak paylaşılacaktır. Mevcut kullanıcı adı ve şifresi, tek kullanıcılı olması sebebiyle çoklu girişe izin verilmemektedir. Dijital güvenliğiniz açısından kullanıcı bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanız gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz.

Sergi Alanı

Toplantımız süresince katılımcı firmalar ile kendilerine ayrılacak olan alanda firma ve ürünleri ile ilgili broşür ve duyuruları dijital olarak sergilenecektir. Endüstri ile dijital platform üzerinden yüz yüze görüşmeler yapabilecek, ürünleri hakkında bilgiler alabileceğiniz görüşme odalarımız sergi alanı içerisinde yer alacaktır. Sergi alanı dijital toplantı süresince katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.